Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Gminna Biblioteka Publiczna w Małym Rudniku

Aplikacja Legimi - zdalny dostęp

Gminna Biblioteka Publiczna w Małym Rudniku zachęca Czytekników gminnej książnicy do skorzystania z szerokiej oferty e-booków w serwisie Legimi.

Jedną z zalet książek elektronicznych jest dostępność. Biblioteka LEGIMI działa dwadzieścia cztery godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Chcąc wypożyczyć książkę, potrzebujemy tylko dostępu do Internetu. W czasie ograniczeń ruchu w ciągach komunikacyjnych to niezwykle dla Czytelników ważny aspekt - dostęp do bazy 60.000 pozycji czytelniczych bez wychodzenia z domu.

Co zrobić, by skorzystać z bezpłatnego dostępu do plaformy Legimi?

1.       Aby uzyskać dostęp do zasobu Legimi musisz posiadać ważną kartę czytelnika w Gminnej Bibliotece Publicznej w Małym Rudniku i jej filii w Mokrem.

2.       Skontaktuj się mailowo z biblioteką pod adresem gbp@biblioteka-gminagrudziadz.pl i zgłoś chęć otrzymania bezpłatnego kodu dostępu.

3.       Liczba kodów jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia e-mailowe przyjmuje od 1- dnia danego miesiąca.

          Pamiętaj, kod od momentu aktywacji ważny jest przez 30 dni oraz musi być aktywowany w miesiącu, w którym został pobrany, w przeciwnym wypadku - wygasa.

4.       Jeżeli pierwszy dzień miesiąca wypada w sobotę lub niedzielę, to kody wydawane są w najbliższy poniedziałek.

5.       Załóż konto w serwisie Legimi na stronie dedykowanej obsłudze Czytelników www.legimi.pl/ksiaznicakopernikanska/

6.       Podaj otrzymany kod dostępu.

7.       Pobierz darmową aplikację Legimi na swoje urządzenie, zaloguj się i czytaj bez ograniczeń! Otrzymujesz nieograniczony dostęp do e-booków w aplikacjach Legimi na okres jednego miesiąca od daty aktywowania kodu.

Po kod na następny miesiąc zgłoś się do biblioteki.

8.       Możesz czytać na 2 wybranych przez siebie urządzeniach: tablet, smartfon, czytnik, komputer.

Zegar

Kalendarium

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Imieniny