Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Gminna Biblioteka Publiczna w Małym Rudniku

Zaproponuj zakup do biblioteki

Drodzy czytelnicy,

czekamy na Wasze propozycje, uwagi, zgłoszenia w kwestii zakupu nowości wydawniczych do biblioteki. Liczymy na Państwa aktywność w budowaniu księgozbioru instytucji poprzez nieustanne zgłaszanie nam swoich czytelniczych potrzeb. Jeśli uważasz, że dany tytuł powinien znaleźć się w naszych zbiorach, poinformuj nas o tym, w miarę dostępności i naszych możliwośći finansowych postaramy się, by książka trafiła do naszego czytelnika.

Zaproponuj nam zakup, przy najbliższym zamówieniu, będziemy o nim pamietać.

Na Państwa zgłoszenia czekamy podczas codziennej pracy w bibliotece głównej w Małym Rudniku oraz filii w Mokrem. Można również kontaktować się w powyższej sprawie  z nami drogą telefoniczną lub e-mailową.

Biblioteka jest instytucją publiczną, która swoją ofertę buduje z myślą o aktualnych i przyszłych odbiorcach naszych usług. Każdy zakup nowości wydawniczych jest odzwierciedleniem różnorodnych potrzeb naszych czytelników w tym m.in. ich preferencji, zainteresowań i gustów. Wzbogacając nasz księgozbiór o nowe atrakcyjne tytuły mamy na uwadze różne grupy wiekowe, stąd regularnie na półkach pojawiają się nowości wydawnicze dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Nowa literatura piękna i popularno-naukowa sukcesywanie wypożyczana trafia z rąk do rąk, od czytelnika do czytelnika.

Zegar

Kalendarium

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Imieniny